بروزرسانی : 1399/11/01 | بازدید امروز:
جستجو
Menu

همایش ملی تجلیل از پزشکان خانواده روستایی

تجلیل از فعالین تیم سلامت مراکز روستایی درکردستان

14بازدید
دی 07, 1399

همایش ملی تجلیل از پزشکان و ماماهای شاغل در مراکز درمانی روستایی در سنندج همزمان با سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت کردستان، دکترانور اسماعیلی در همایش ملی تجلیل از جایگاه پزشکان خانواده و فعالین تیم سلامت روستایی و مراقبان سلامت در برنامه پزشکی خانواده و نظام ارجاع روستایی که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، با تاکید بر زحمات بی دریغ پزشکان خانواده افزود: با توجه به تلاش و همت پزشکان خانواده در مناطق روستایی باید از لحاظ مالی و پرداختی نیز هیچ مشکلی نداشته باشند، با این حال در مقاطعی از زمان مشکلاتی در پرداختی ها وجود داشته است، که خوشبختانه در حال حاضر موارد موجود رفع شده اند.

مدیرکل بیمه سلامت کردستان با اشاره به نگرش مدیرعامل سازمان بیمه سلامت نسبت به پزشکان خانواده ابراز امیدواری کرد: در سطح یک به جهت ماندگاری پزشکان خانواده روستایی با توجه به نظم در پرداختی ها شاهد بهبود شرایط و رضایت این افراد باشیم.

اسماعیلی تاکید کرد: سازمان بیمه سلامت خود را مکلف می‌داند که پرداختی‌های پزشکان خانواده را به موقع انجام بدهد، چرا که ثمره توجه به این قشر طی سال‌ های آتی در حوزه سلامت مردم قابل مشهود است.

شایان ذکر است، در پایان این مراسم از آقای دکتر فواد کریمی شاغل در مرکز بهداشتی درمانی روستایی مران علیا و خانم همیلا سعدی مامای شاغل در مرکز بهداشتی درمانی روستایی سلین تجلیل به عمل آمد.

print